Titles you rated
CureRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Election 2Rated ★ 4.5
ElectionRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5