Movies
Ratings
105
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Leap!Rated ★ 2.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Man Who LaughsRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Monster HouseRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0