Movies
Ratings
32
TangledRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5