Movies
Ratings
147
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
ItRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0