Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 4.0