Movies
Ratings
187
Independence DayRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 5.0