Titles you rated
Furious 7Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 4.0
The BoyRated ★ 3.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 3.0
ManholeRated ★ 4.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
OculusRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
ShutterRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0