Titles you rated
- Hello JadooRated ★ 3.0
Choco BankRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0