Movies
Ratings
166
Cars 2Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
RioRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0