Movies
Ratings
740
Gran TurismoRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5