Titles you rated
Pan AmRated ★ 5.0
Idle MermaidRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 1.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 2.5