Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0