Titles you rated
Designated SurvivorRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0