Movies
Ratings
301
The Lion KingRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.0
The DiscoveryRated ★ 1.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 1.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
RedlineRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
Marley & MeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 0.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
See You Up ThereRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Repo MenRated ★ 3.0