Movies
Ratings
93
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5