Titles you rated
Mood of the DayRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0