Movies
Ratings
352
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5- The WickedRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5