Movies
Ratings
257
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5