Movies
Ratings
20
SecretRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0