Movies
Ratings
78
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0