Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5