Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 0.5
Doctor ChaRated ★ 0.5
BridgertonRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5