Movies
Ratings
1524
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Wife of a SpyRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.5
Nick and Norah's Infinite PlaylistRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0