Movies
Ratings
168
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
InvincibleRated ★ 4.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.0
FelonRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0