Titles you rated
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
The ConciergeRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5
Project SilenceRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 3.0
RampantRated ★ 3.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.0