Series
Ratings
101
The Magic School BusRated ★ 4.0- Azuki-chan Season 1Rated ★ 4.5
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.0
Our Little Summer VacationRated ★ 4.5
Gakuen AliceRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Three meals in IcelandRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0