Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
The PartyRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Hostel: Part IIIRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 2.5
365 DaysRated ★ 0.5
AmyRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 1.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 2.5