Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0