Movies
Ratings
781
ParasiteRated ★ 4.0
Rim of the WorldRated ★ 1.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Deaths of Ian StoneRated ★ 1.0
HostileRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 3.5
Unicorn StoreRated ★ 2.5
What Keeps You AliveRated ★ 3.0
BrakeRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 0.5
OblivionRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5