Titles you rated
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Mama Fairy and the WoodcutterRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 2.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 2.0- Yona of the DawnRated ★ 3.0