Movies
Ratings
23
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
The TerroristRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
TakersRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
Transporter 3Rated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.0