Titles you rated
American SniperRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 0.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
The Night of the UndeadRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0