Titles you rated
KarmaRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
YouRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0