Titles you rated
Midnight SunRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0