Series
Ratings
61
Hana KimiRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.0- 일기래간유성우 시즌2Rated ★ 4.0
- The Queen of SopRated ★ 3.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0