Movies
Ratings
264
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 2.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 2.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5