Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.0
Better Late Than SingleRated ★ 1.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
A Dog of FlandersRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 2.5
Kim Yu-na's Kiss & CryRated ★ 4.0