Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5