Movies
Ratings
196
MadagascarRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 1.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Ghostbusters IIRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0