Movies
Ratings
103
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5