Series
Ratings
22
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5