Movies
Ratings
45
The ServantRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
ClickRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0