Movies
Ratings
385
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 0.5
The Man from EarthRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
A Good Day to Die HardRated ★ 1.0
GloveRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 1.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 1.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
MommyRated ★ 2.0
The Best OfferRated ★ 0.5
Sea FogRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5