Movies
Ratings
318
Good NewsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Menendez BrothersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Mid90sRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Non-fiction DiaryRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Someone You LovedRated ★ 2.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0