Titles you rated
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
LAN LifeRated ★ 0.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
YoungerRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0