Series
Ratings
19
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
JinRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 1.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5