Movies
Ratings
413
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.5
CustodyRated ★ 3.5
Goodnight MommyRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
PiggyRated ★ 2.5
PiggyRated ★ 2.0
PearlRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5