Movies
Ratings
21
FrozenRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Be Kind RewindRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0