Titles you rated
LucyRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Meet the SpartansRated ★ 1.5
Resident EvilRated ★ 4.5
Hot FuzzRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 2.5
Stormy NightRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 1.0
Demolition ManRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5