Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Riki-Oh: The Story of RickyRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Cube ZeroRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5